Logo brugnijmegen.nl

Nieuws aanleveren

Contact

Heb je een vraag over de website of wil je reageren op de inhoud van de krant? Neem dan contact op met onze medewerkers van de redactie- of advertentieafdeling. Zij zijn via onderstaande gegevens bereikbaar van maandag tot en met vrijdag van 9.00 tot 17.00 uur.

De Brug Nijmegen
 

Redactie de Brug Nijmegen
Winselingseweg 10, Nijmegen
Postbus 205, 6500 AE Nijmegen
www.brugnijmegen.nl
www.facebook.com/DeBrugNijmegen
www.twitter.com/debrugnijmegen

Janneke van Bergen (eindredactie)
T 088-0132364
E redactie.br@persgroep.nl

Frank Kuijpers (algemeen redactiechef)
frank.kuijpers@persgroep.nl

Media-advies en advertentieverkoop

Frank Lamers (accountmanager)

T 06-51668037
E frank.lamers@persgroep.nl

Mariana Di Giovanni (accountmanager)
T  06-51056969
E  mariana.di.giovanni@persgroep.nl

Pim van Driel (accountmanager)
T  06-14767077
E  pim.van.driel@persgroep.nl

Richard van den Hoorn (accountmanager)
T  06-53324674
E  richard.van.den.hoorn@persgroep.nl

Neem contact op met uw accountmanager of mail/bel met:
E advertising.gelderland@persgroep.nl
088-0139991

Vragen over AdOps Media Order:
T 088-0139089
E  adops.gelderland@
persgroep.nl

Salesmanager
Pascal Ketelaars
E  pascal.ketelaars@persgroep.nl

Commercieel directeur
Nasser Al Mawla
E  nasser.al.mawla@persgroep.nl

Bezorgklachten
Vul svp het klachtenformulier in
T 088-0561595

Bezorger worden?
Ga naar: www.krantjecontantje.nl

Familieberichten
E familieberichtenweekbladen@persgroep.nl
T 088-0137268
Zelf een familiebericht opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl

Rubrieksadvertenties
E rubriekenweekbladen@persgroep.nl
T (0900) 674 38 36
I  www.duos.nu

Algemene voorwaarden en overige informatie (zoals advertentietarieven en oplage)
www.persgroep.nl/adverteren

De Brug Nijmegen is een uitgave van De Persgroep Nederland BV
Aangeboden kopij kan zowel worden geplaatst in de gedrukte als digitale uitgaven van De Persgroep Nederland BV
© De Persgroep Nederland BV

Over deze site
Uiteraard is deze nieuwe site slechts een beginpunt. We blijven voortdurend werken aan verbeteringen en wil daarbij zo veel mogelijk rekening houden met uw mening. Daarom hoort de redactie graag wat u vindt van de nieuwe website. U kunt uw reacties kwijt aan de webredactie. Daar kunt u ook terecht voor algemene vragen via hyperlocal@persgroep.nl