Afbeelding
Foto: Pint of Science Nijmegen 2025

Wetenschap door de lens van diversiteit

dinsdag 20 mei 2025 19:00 tot zondag 20 april 21:00

Pint of Science Nijmegen introduceert ‘Wetenschap door de lens van diversiteit’ van 19 tot en met 21 mei. Elke avond zijn er korte lezingen voor een breed publiek, gegeven door onderzoekers en experts in hun vakgebied, over een breed scala aan onderwerpen in een lokale kroeg in het Engels of Nederlands. Drink een pint terwijl je leert en stel gerust je vragen! Tickets zijn gratis, maar beperkt beschikbaar! Meerdere dagen toegestaan, meld je aan via: https://pintofscience.nl/event/science-through-the-lens-of-diversity-day-2

Op de tweede avond van het evenement in Nijmegen is Pint of Science te vinden in De Klinker (Engelstalig) en nodigt het publiek uit om meer te weten te komen over diverse perspectieven in de wetenschap en hoe dit van invloed is op het dagelijks onderzoek van wetenschappers. 

De lezingen zullen diverse onderwerpen behandelen, zoals de neurowetenschap achter verschillende emoties; de wetenschap achter niet-monogame relaties; en inzichten die we kunnen verkrijgen uit inheemse filosofieën. Registratie is gratis. 

Let op: De Klinker is een veilige plek en tolereert geen schadelijk gedrag dat mensen ervan weerhoudt de ruimte vrij en gelijkwaardig te gebruiken.

Locatie