Rommelmarkt bij Antonius van Paduakerk
zaterdag 6 september 2025 10:00 tot 15:00
NIJMEGEN - Ook dit jaar is er weer een rommelmarkt op het kerkplein van de Antonius van Paduakerk aan de Groesbeekseweg 94 in Nijmegen-Oost en wel op zaterdag 6 september van 10.00 tot 15.00 uur. Naast een groot aantal kramen is er een café waar u naast koffie, thee en sap ook kunt genieten van zelfgebakken zoet of hartig gebak.
Deze rommelmarkt staat bekend om de goed gesorteerde spullen in alle kramen. Zoals ieder jaar gaat de helft van de opbrengst naar stichting Gast en de andere helft wordt besteed aan het kerkgebouw.
Inzamelen van goede al of niet gebruikte spullen kan zaterdag 30 augustus van 10.00-15.00 uur en woensdag 3 september van 16.00-19.00 uur. Let op: géén witgoed of tuinmeubelen!
