Walking Dinner voor stichting Kinderdroomwens

Algemeen

Nijmegen - Dineren, borrelen en samen met andere Nijmeegse ondernemers genieten van een avond vol vermaak. Dat kan tijdens het Walking Dinner op woensdag 8 januari. Studenten van de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen verzorgen dan een benefietavond voor de Nijmeegse Stichting Kinderdroomwens. Het programma is gevuld met artiesten, een ‘walking dinner’ en een veiling met meerdere pronkstukken. Het Nijmeegs Walking Dinner is in restaurant Toon in Nijmegen.

Stichting Kinderdroomwens zet zich in voor kinderen en jongvolwassenen met een traumatische ervaring. Tijdens de benefietavond wordt geld ingezameld om de FamilieVierdaagse van de stichting te kunnen bekostigen. De FamilieVierdaagse is een activiteit voor gezinnen waarbij zij vier dagen lang ontzorgd worden en waarbij verbinden en lotgenotencontact centraal staan.

Een van de hoogtepunten van de avond is de veiling. Tijdens de veiling is er een grote diversiteit aan items. Zo kan men bieden op bijvoorbeeld een rijlespakket of 100 munten voor de Vierdaagsefeesten op het Faberplein. Ook is er een loterij waarbij veel prijzen te winnen zijn.

Er is veel entertainment want meerdere artiesten beklimmen het podium, waaronder Ron Link, die Tarzan speelt in de gelijknamige musical. Ook het Nijmeegs duo Bart & Alex verzorgt een vrolijk optreden.

Meer informatie en aanmeldformulieren: kinderdroomwens.nl/benefietavond-8-januari-2020.