Feestkleding bij ReShare Store Nijmegen
AlgemeenNijmegen - De ReShare Store van het Leger des Heils aan de Lange Hezelstraat 84 in Nijmegen presenteert donderdag 29 november de WE x ReShare collectie. Naast de presentatie van de nieuwe feestcollectie, is er ook een gratis stylingworkshop waarin klanten tips krijgen hoe ze tweedehands kleding kunnen vinden en combineren.
De afgelopen weken konden klanten van WE hun gedragen feestkleding inleveren bij één van de 100 Nederlandse WE stores. De collectie is vanaf vrijdag 30 november voor een sociale prijs verkrijgbaar bij de tien ReShare Stores in Nederland. De winkel in Nijmegen heeft donderdagavond 29 november van 19.00 tot 21.00 uur de primeur. Mensen kunnen zich voor deze avond gratis aanmelden via actie@reshare.nl.
De ReShare Store is een eigentijdse tweedehands kledingwinkel van het Leger des Heils. Goede kleding voor een kleine prijs. Er komen mensen die weinig te besteden hebben, maar ook mensen die op zoek zijn naar iets unieks of vanwege het milieu het liefst tweedehands kopen. De opbrengst van de ReShare Store komt volledig ten goede aan het hulpaanbod van het Leger des Heils, bijvoorbeeld opvang van tienermoeders of arbeidsre-integratie.
U kunt tijdens openingstijden uw kleding doneren bij de ReShare Store.







