Begeleider boetseren gezocht
Algemeen Kort nieuwsNIJMEGEN - Creatief Centrum Nijmegen-Zuid is op zoek naar een ervaren begeleider voor de groep Boetseren op donderdagmorgen en/of donderdagmiddag.
Het Creatief Centrum is een plek waar mensen de ruimte krijgen om hun creativiteit te uiten en nieuwe vaardigheden te leren. Het betreft een onbezoldigde functie als vrijwilliger. “In ruil bieden we je gratis deelname aan creatieve activiteiten, een plek om anderen te ontmoeten, gratis koffie of thee, een attentie met je verjaardag, activiteiten met andere vrijwilligers en een kleine vrijwilligersvergoeding.”
De ideale kandidaat heeft ervaring in het begeleiden van boetseren en heeft een passie voor het vak. Interesse? Stuur dan een mail naar info@ccnz.nl








