
Dans mee met Jan Kersten
AlgemeenNIJMEGEN - Muziek- en dansliefhebbers zijn dinsdag 8 april van 19.30 tot 22.30 uur weer welkom in Seniorencafé Burgerlust in het OBG aan de Prof. Cornelissenstraat 2 in Nijmegen. De avond wordt verzorgd door muzikaal entertainer Jan Kersten. Hij speelt voor ieder wat wils: foxtrot, linedance, of gewoon lekkere beat om op te swingen. De toegang is gratis, maar vergeet niet om contant geld mee te nemen voor de drankjes.
Seniorencafé Burgerlust is dé plek voor dans- en muziekliefhebbers. Elke tweede en vierde dinsdag van de maand is er een dansavond met live muziek van vaste muzikanten. Vrijwilligers van Burgerlust zorgen voor een warme sfeer, goede service en lekkere hapjes. Het Grand Café - vanaf nu Brasserie - is een gezellige ontmoetingsplek waar u nieuwe mensen kunt leren kennen, of oude bekenden kunt tegenkomen. Er komen altijd veel liefhebbers op af, dus kom op tijd!
OBG is er voor iedereen die actief en gezond wil leven en ouder worden. Het is een ontmoetingsplek waar iedereen gezien wordt en iets voor anderen kan betekenen. Er worden allerlei activiteiten en diensten aangeboden voor senioren, maar ook voor andere belangstellenden. De Brasserie is elke dag open voor koffie of een drankje, maaltijd of een praatje. Kom eens langs en proef de sfeer!













