Digitaal lezen
Algemeen Kort nieuwsNIJMEGEN - De HCC!Seniorenacademie afdeling Nijmegen verzorgt dinsdag 3 februari een bijeenkomst over ‘Digitaal lezen’.
Er zijn veel voordelen aan digitaal lezen, zeker voor wie comfort en gemak belangrijk zijn. Lettergrootte en helderheid kan je zelf instellen. Digitale boeken zijn licht en makkelijk mee te nemen, je hebt een hele bibliotheek in je tas en als de batterij leeg is, verdwijnen de boeken niet. Naast de e-reader zijn er ook nog het tablet, de laptop en je digitale telefoon.
De vrijwilligers van de Seniorenacademie helpen senioren in de digitale wereld. Je bent welkom in wijkcentrum Hatert aan de Couwenbergstraat 22 in Nijmegen. Aanvang 10.00 uur de toegang is gratis.







