
Rood Groen Zwart warming-up bekerfinale N.E.C.
AlgemeenNIJMEGEN - RN7 staat uitgebreid stil bij de bekerfinale AZ-N.E.C. op zondag 19 april in De Kuip met interviews, voorbeschouwingen, de tweede editie van de Rood Groen Zwart Top 50 en het live radioverslag van de wedstrijd.
Zaterdag 18 april is bij RN7 de tweede editie van de Rood Groen Zwart Top 50 te horen. Na het succes in 2024 zorgt RN7 met de lijst met de 50 allergrootste N.E.C-hits voor de ideale warming up voor de bekerfinale. De Rood Groen Zwart Top 50 is zaterdag 18 april van 12.00 tot 18.00 uur te volgen bij RN7 op radio, televisie en online.
Stemweek voor Rood Groen Zwart Top 50
De hits en de volgorde van de Rood Groen Zwart Top 50 worden bepaald door het publiek. Alle luisteraars en kijkers van RN7 én alle supporters van N.E.C worden opgeroepen via de website van RN7 hun favoriete N.E.C.-hit door te geven. Vrijdag 10 april wordt de stemweek officieel geopend.
Groot volksfeest in onze regio
Maurice de Mandt, N.E.C-watcher bij RN7: “Met de Rood Groen Zwart Top 50 hebben we vorige finale de toon gezet. We verwachten dit jaar een record aan nieuwe finalenummers. Het belooft ook deze tweede keer een unieke lijst te worden met de beste hits uit De Goffert, de echte Nijmeegse meezingers en de nieuwe nummers die speciaal voor deze bekerfinale zijn uitgebracht. Tijdens de uitzending op radio én televisie zullen een aantal artiesten hun hit live komen spelen. Met de Rood Groen Zwart Top 50 zorgen we daags voor de bekerfinale al voor een groot volksfeest in onze regio.”
Podcast en extra NEC Updates
Vanaf maandag 13 april maakt RN7 extra programma’s voor online, radio en televisie. Op maandagavond is er zoals iedere week de N.E.C Update Live op radio en televisie. De uitzending is (later) ook als podcast terug te luisteren. Op televisie is er iedere dag een N.E.C Update met interviews en exclusief voor RN7 de fratsen van Henniesee.
Live radioverslag bekerfinale
Op zondag 19 april staat alles in het teken van de bekerfinale. Vanaf 10.00 uur is de opmaat naar de aftrap van AZ – N.E.C. RN7 doet van alle wedstrijden van N.E.C live verslag op de radio, dus ook van de bekerfinale. Vanaf 18.00 uur is het verslag van de wedstrijd te horen bij RN7. In aanloop naar de aftrap zijn er interviews te horen en zijn er sfeerimpressies vanuit supportersbussen, het fanplein bij de Kuip en de binnenstad van Nijmegen.









