Gratis activiteiten bij Speelotheek Nijmegen

NIJMEGEN - Speelotheek Nijmegen verzorgt twee keer per maand gratis vrijdagmiddagactiviteiten voor kinderen en hun ouders. 

In een ontspannen en vrolijke sfeer kunnen kinderen spelen, ontdekken en nieuwe vriendjes maken!

Speelmiddag

Voor de jongste kinderen van 0 tot 6 jaar is er de speelmiddag waar zij samen met andere kinderen kunnen spelen. Denk aan knutselen en vrij spelen met speelgoed. 

Elke keer is er een ander thema en het is extra leuk als kinderen verkleed komen. De eerstkomende speelmiddag is vrijdag 6 februari met als thema carnaval. 

Spelletjesinloop

Daarnaast is er de spelletjesinloop voor kinderen van 4 tot 12 jaar. Tijdens deze middag worden er allerlei gezelschapsspellen gespeeld en kunnen kinderen samen aan tafel schuiven om kennis te maken met nieuwe spellen. De eerstvolgende spelletjesinloop vindt plaats op vrijdag 13 februari.

Meer informatie

De bijeenkomsten zijn in Wijkcentrum Titus Brandsma in Nijmegen van 14.15 tot 15.45 uur. Meer info: www.speelotheeknijmegen.nl of volg @speelotheeknijmegen.