Internationaal Sambafestival

GROESBEEK - Het centrum van Groesbeek staat zondag 14 juni in het teken van het Internationale Sambafestival. Tussen 11.00 en 18.00 uur zorgen sambagroepen uit binnen- en buitenland op verschillende locaties in het centrum voor een bruisende sfeer vol ritme, muziek en dans. Bezoekers worden uitgenodigd om mee te swingen.

Hoogtepunt is de Grand Final rond 17.15 uur in de Dorpsstraat, waar alle bands samenkomen voor een gezamenlijk optreden. Voor meer informatie: www.sambafestival.nl.

‘Joubertstraat
op stelten’

NIJMEGEN - In de Joubertstraat in Nijmegen heeft zondag 7 juni van 10.00 tot 16.00 uur ‘Joubertstraat op stelten’ plaats. Een braderie met ruim 100 kramen.

SamenSpraak zoekt taalmaatjes

NIJMEGEN - Voor veel nieuwe Nederlanders is het moeilijk om met Nederlanders in gesprek te komen en zo het Nederlands te oefenen. De vrijwillige taalmaatjes van SamenSpraak gaan één-op-één met een nieuwe inwoner van onze stad in gesprek om de taal én de cultuur beter te leren en te begrijpen.

Lijkt het jou leuk om iemand te helpen met de beheersing van de Nederlandse taal? En daarmee te zorgen voor meer verbinding? Stuur dan een mail naar samenspraak@gildenijmegen.nl. Meer informatie kijk op de website www.gildenijmegen.nl.