Kinderkleding- en speelgoedbeurs

Algemeen Kort nieuws

NIJMEGEN - De Klif aan de Pijlpuntstraat 1 in Nijmegen is zaterdag 12 maart het decor voor een kinderkleding- en speelgoedbeurs. Publiek is welkom van 10.00 tot 12.00 uur. Voor iedereen is er wel iets te vinden en dat voor een klein prijsje. De toegang is gratis.

De kleding is gesorteerd op maat (vanaf maat 86 tm XS), Er is jongen/meisje kleding, boven-/onderkleding, sportkleding/schoenen, laarzen, verkleedkleding, skeelers, DVD’s, spelletjes, boeken, speelgoed en veel meer. De jurken, jassen, vestjes en verkleedkleren hangen apart aan rekken.

Kinderen onder de 12 jaar zonder begeleiding niet toegestaan. Grote shoppers mogen niet mee naar binnen, het publiek krijgt er één van de organisatie. Je betaalt aan de kassa 10% extra, die opbrengst gaat onder meer naar basisschool de Oversteek en SBO de Windroos. “Naast de financiële steun aan de goede doelen dragen we met deze markt ook bij aan duurzaamheid door middel van hergebruik van kwalitatief mooie producten. Stichting Kledingbank Nijmegen ontvangt de kleding die de inbrengers hebben gedoneerd.”

Let op: er is geen pinvoorziening, neem dus voldoende contant geld mee.