50 WAYS

Algemeen Kort nieuws

PERSINGEN - ‘50 WAYS’ is een bijzondere expositie dat in het teken staat van kunst en recycling. Vijftig iconische voorwerpen uit de kringloop vonden door het toeval van keuzenummers hun weg naar vijftig kunstenaars uit Nederland en Duitsland.

De deelnemende kunstenaars hebben een nummer gekozen en de doos met dat nummer werd vervolgens naar hen toegestuurd. De inhoud was op dat moment volledig onbekend.

Alle voorwerpen hebben een geschiedenis en hebben de kunstenaar geïnspireerd door hun herkomst, functie, vorm, kleur, materiaal. Met de titel ‘50 WAYS’ wordt benadrukt dat kunstenaars alle kanten op kunnen met het verkregen voorwerp. ‘50 WAYS’ laat zien hoe verschillende wegen gevolgd worden om een afgedankt voorwerp een nieuwe inspirerende vorm en betekenis te geven.

De 50 kunstwerken worden samengebracht in een grote expositie zowel op de binnen- als buitenlocatie van Zicht Kunstruimte aan de
Persingensestraat 4A in Persingen. Te zien zaterdag en zondag 29 en 30 augustus en 5 en 6 september van 12.00 tot 17.00 uur.

Kijk voor meer informatie op www.50ways.nl of www.zichtkunstruimte.nl