Uitstel Nacht van de Ommetjes
AlgemeenNijmegen - Het wandelevenement Nacht van de Ommetjes, dat vanwege de coronamaatregelen werd uitgesteld tot 29 mei, moet helaas weer worden uitgesteld. De wandelavond wordt verplaatst naar 2 oktober 2021.
“Het project Mo(nu)mentjes gaat wél door. Met het project willen we een online podium creëren voor verhalen voor en door de Nijmeegse wijkbewoners. De mooie momenten die tijdens het bewandelen van Ommetjes worden ervaren, willen we met dit project documenteren. Hieronder zijn te verstaan foto’s of video´s van leuke Ommetjes, verhalen of herinneringen over de wijk, flyers of krantenartikelen van de Ommetjes van vroeger, een mooi lied, muziekstuk, gedicht en nog veel meer”, aldus de organisatie.
Iedereen die materiaal heeft liggen, wordt opgeroepen om deze te delen via www.denachtvandeommetjes.nl of te mailen naar info@denachtvandeommetjes.nl







