Wethouder Vergunst.
Wethouder Vergunst. Foto: Niek Antonise

Hoogste punt winkelcentrum Meijhorst

Algemeen

Nijmegen - Het hoogste punt van winkelcentrum Meijhorst Nijmegen is bereikt. Met het plaatsen van het dak op het gebouw van Albert Heijn is deze mijlpaal een feit. Wethouder Vergunst van de gemeente Nijmegen heeft, in bijzijn van Edwin ten Brinke, een van de directeuren van Ten Brinke Broers, donderdag 5 november een vlag gehesen.

Al ongeveer 20 jaar wordt er gesproken over en gewerkt aan de herontwikkeling van het oude buurtwinkelcentrum Meijhorst in Nijmegen. In 2015 heeft Ten Brinke Broers Projectontwikkeling in overleg met de gemeente Nijmegen en verschillende winkeleigenaren een plan ontwikkeld om twee nieuwe supermarkten (Lidl en Albert Heijn) te bouwen en zeven bestaande winkels te renoveren.

De gemeente Nijmegen heeft in april 2020 een begin gemaakt met het vernieuwen en aanpassen van het parkeerterrein en eind augustus 2020 is Ten Brinke Bouw uit Doetinchem begonnen met de bouw.

Naar verwachting zal de opening van de supermarkten in het 2e kwartaal van 2021 plaatsvinden.

Wethouder Vergunst en Edwin ten Brinke hijsen de vlag.