De Hermannen in Theater ‘t Mozaïek
AlgemeenWijchen - De broertjes Herman en Herman hebben dé oplossing voor al het afval in de wereld: de recyclemachine. Je gooit je troep erin en de machine maakt er nieuwe spullen van. Maar wat als de machine stuk gaat? Woensdag 18 maart in Theater ‘t Mozaïek in Wijchen. Aanvang 15.00 uur, entree 12,50 euro.
De familievoorstelling (vanaf 6 jaar) ‘De recyclemachine’ door de makers van cabaretgroep Oeloek gaat over duurzaamheid, creativiteit en het betere knutselwerk. Via een doldwaze achtbaan van gekke tekstjes, grappige liedjes en fysieke capriolen leren de Hermannen je dat je eigenlijk nooit meer iets hoeft weg te gooien. In een vindingrijk decor nemen ze de kinderen mee in een wereld waar iedereen een Herman kan zijn.
Voor aanvang en na afloop van de voorstelling zijn er kinderactiviteiten i.s.m. speel0theek Wijchen, Beestenbende en Bibliotheek Wijchen.
Er zijn nog kaarten te boeken via www.mozaiekwijchen.nl of (024) 6450455.







