Afbeelding

Foto’s maken met een greenscreen

Algemeen

Bibliotheek Gelderland Zuid organiseert verschillende ‘DigiDemo 50+’ bijeenkomsten: gratis demonstraties van digitale technieken voor 50-plussers. Op maandag 16 maart kun je in Bibliotheek De Mariënburg van 11.00 tot 12.00 uur zien hoe een greenscreen werkt.

Met een greenscreen kun je gekke foto’s of filmpjes maken met een bijzondere achtergrond. Ga op de foto op een tropisch strand of vind jezelf terug in een schilderij van Van Gogh. We praten ook over nepnieuws: wat als je echt niet meer van nep kunt onderscheiden? Meld je aan in de bibliotheek of via aklusman@obgz.nl.

De Bibliotheek Gelderland Zuid wil mensen van boven de 50 kennis laten maken met nieuwe technieken. Tot en met mei 2020 vinden in allerlei vestigingen demonstraties plaats van Virtual Reality, een greenscreen en een robot. Op www.obgz.nl/digidemo staat een overzicht van alle DigiDemo 50+ bijeenkomsten in de vestigingen van de Bibliotheek Gelderland Zuid.