Subsidie voor Nijmeegse cultuurprojecten
Algemeen Kort nieuwsNIJMEGEN - Het Prins Bernhard Cultuurfonds Gelderland heeft in het tweede kwartaal van 2022 in de provincie Gelderland in totaal 190.992 euro bijgedragen aan 75 projecten op het gebied van cultuur en natuur.
Het is elk kwartaal mogelijk om een financiële bijdrage aan te vragen voor een project. De criteria waar een aanvraag aan moet voldoen, zijn te vinden op de website. Ga naar: www.cultuurfonds.nl
In de gemeente Nijmegen waren er bijdragen voor:
-Stichting The Mansion - Modern Art Movement: Dansproductie The Mansion- Nimma: €5.000 (Brevet Fonds).
-Symfonieorkest Nijmegen: Concert Twee Giganten: Sjostakovitsj en Brahms: €1.000 en €1.000,- (Bredius Fonds).
-Ha-Bo B.V.: Publicatie ‘Een erfenis van het Aggiornamento, Socialistische Uitgeverij Nijmegen en de renaissance van het marxisme’ door C. Willemsen: €1.500.
-Stichting Stagement Theaterproducties: Sprookjesfestival Nijmegen: €7.500 (Brevet Fonds).
-Gelders Opera- en Operette Gezelschap: High Tea concerten in diverse theaters: €1.000 (René H. van Bokkum Fonds) en €2.500.
-Stichting Volle Grond: Theaterproductie Groene Voeten: €2.500.
-Studenten Bigband Nijmegen: Aankoop muziekinstrument: €1.125.
-Stichting Lachend Water: Kunstroute Ode aan Lent: €1.000.
-Musicalvereniging Muze: Legally Blonde de Musical: €2.500.
-Stichting Kamermuziek Concours Gelre: Kamermuziekconcours Gelre 2022: €3.500 (Gelderse Cultuur, samen doen!).







