Activiteiten Marikenhuis

Algemeen Kort nieuws

Creatief Atelier

Woensdag 24 januari starten we een nieuwe serie creatieve workshops in een vaste groep.  Voor wie geraakt is door kanker, kan het fijn zijn om jezelf op een creatieve manier te uiten. In ons atelier bieden we hiervoor verschillende mogelijkheden. Je hoeft zeker geen ervaring te hebben in schilderen of tekenen, wel de behoefte om jezelf en de ander tegen te komen. Meedoen met deze groep geeft vooral ontspanning. Het kan je ook inspireren om thuis aan de slag te gaan. 

We gebruiken verschillende materialen en werkvormen, zoals schilderen, tekenen, schrijven, beeldkaarten en collages. We werken vanuit een thema of de inbreng vanuit de groep. Aan het eind van de middag staan we staan we kort stil bij het gemaakte werk.

Data: op woensdagen van 13.30 – 15.30 uur: 24 januari – open inloop en kennismaking; 14 en 21 februari; 6 en 27 maart; 10 en 24 april. Maximaal 6 deelnemers.

Overige activiteiten

Naast de open inloop van maandag tot en met donderdag van 13.00 – 16.00 uur, kun je deelnemen aan diverse activiteiten zoals mindfulness, yoga of koken. Ook bieden we maandelijks een spreekuur voor vrouwen die na een borstoperatie advies wensen over borstprotheses, protheselingerie & badmode. 

Tevens kunnen mannen, vrouwen en jongeren tijdens dit spreekuur advies vragen over stomaslips en op maat gemaakte stomabanden. Je bent welkom.  

Aanmelden

Voor alle activiteiten meld je je aan via de website. We vragen een bijdrage in de kosten van 2,50 euro per persoon per activiteit. Alle bijeenkomsten vinden plaats in het Marikenhuis, Slotemaker de Bruïneweg 163, Nijmegen. 

www.marikenhuis.nl