Theetuin Hortus Nijmegen zoekt vrijwilligers

Algemeen Kort nieuws

NIJMEGEN - Voor de Theetuin van Hortus Nijmegen worden voor de horeca vier vrijwilligers gezocht.

Het seizoen loopt van 1 april tot eind oktober. Dan is het terras open van dinsdag tot en met zondag. In overleg worden je werktijden ingeroosterd. Wanneer je daarvoor voelt kun je naast de daghoreca ook ingezet worden om bij feesten en evenementen diensten te draaien. Als je in het weekend werkt (zaterdag of zondag) of op avonden is er een vrijwilligersvergoeding van 5,00 euro per uur.

Je bent sociaal vaardig, gastvrij en je vindt het fijn om bezoekers te bedienen en hun vragen te beantwoorden. Je bent bereid om je ook enigszins te verdiepen in datgene wat beide tuinen bieden zodat je vragen van bezoekers kunt beantwoorden of ze kunt verwijzen. Je bent bereid om hygiënisch te werken. Je hebt een proactieve houding en steekt de handen uit de mouwen. Je bent minstens 4 dagen (van zes uur) per maand beschikbaar.

Ben je geïnteresseerd? Of heb je vooraf nog vragen? Neem contact op met Liesbeth Ueberbach, tel. 06 - 11129407 of lueberbach@gmail.com