Open dag AZC Nijmegen Oost
Algemeen Kort nieuwsNIJMEGEN - AZC Nijmegen-Oost opent zondag 22 september haar deuren van 13.00 tot 16.00 uur voor iedereen die wil weten hoe een opvanglocatie eruitziet en wat daar zoal gebeurt. AZC Nijmegen-Oost is te vinden aan de Van ’t Santstraat/Dommer van Poldersveldtweg 112 in Nijmegen.
Vanaf 1994 is het Asielzoekerscentrum (AZC) in de voormalige Prins Hendrikkazerne in Nijmegen-Oost gevestigd. Achter het karakteristieke hoofdgebouw liggen de woongebouwen voor de ongeveer 400 asielzoekers. Op 22 september kunt u een kijkje komen nemen.
Naast rondleidingen organiseren de medewerkers met bewoners een feestelijk programma voor bezoekers, buren en de eigen bewoners. Er zijn informatiestands van het COA, Vluchtelingenwerk en andere ketenpartners aanwezig. De Kleurfabriek biedt activiteiten voor kinderen aan. Een hapje en een drankje ontbreken niet. Dit evenement valt samen met het jaarlijkse wijkfeest van Nijmegen-Oost.







