
NEC maakt voorbereiding bekend: PAOK en Werder Bremen als tegenstanders
AlgemeenNIJMEGEN - Het heeft even mogen duren, maar er is wat bekendgemaakt over de voorbereiding van NEC. Woensdag stonden de spelers van de Nijmeegse club voor het eerst weer op het trainingsveld en de oefenpotjes zullen snel volgen.
In de voorgaande jaren oefende NEC vaker tegen Griekse tegenstanders. Zo waren OFI Kreta en Olympiakos opponenten van de Nijmegenaren. Dit jaar is het PAOK Saloniki geworden. Daarnaast treft NEC in de voorbereiding ook Kaizer Chiefs. De Zuid-Afrikaanse club verblijft van 3 tot en met 19 juli in Nederland en de Nijmegenaren zijn een van de tegenstanders in die twee weken.
Eerder werd bekend dat NEC ging oefenen tegen De Treffers. De trainer van de Groesbeekse club, Theo Janssen, vertelde dat hij met Dick Schreuder gebeld had en zo de wedstrijd gepland had. “Ik heb al een paraplu besteld om mijn nek te beschermen tegen de supporters”, lachte de Arnhemmer daarover.
Amateurs
Ook is de traditionele wedstrijd tegen de amateurs van NEC terug op de kalender. Dit duel wordt gespeeld op 11 juli op De Eendracht. De andere tegenstanders zijn SF Lotte, FC Groningen en Werder Bremen.
Dat alles moet gaan zorgen voor een goede start van de Eredivisie. Die is voor NEC op zaterdag 9 augustus om 16.30 uur tegen Excelsior. Dat zal de eerste officiële wedstrijd zijn voor Dick Schreuder op de bank van de Nijmegenaren.















