TussenTijd #2: Tijd Kwijt

Algemeen

Nijmegen - Arthouse LUX is in samenwerking met de Nijmeegse theatergezelschappen Cie. Perelman, TG de Winter en TG Greppel gestart met de 6-delige online serie ‘TussenTijd’. Aflevering #2 Tijd kwijt gaat over de tijd: tijd verdicht, vervliegt, staat stil. Gaan we terug naar het oude? Of komt er iets nieuws?

In deze 6-delige serie staan afwisselend de Nijmeegse theatergezelschappen Cie. Perelman, TG de Winter en TG Greppel centraal en illustreren op geheel eigen wijze hoe zij in tijden van Corona omgaan met onderwerpen zoals angst, isolatie, verbinding, hoop, tijd, offline leven en de toekomst.

Elke twee weken maken ze hier een 30 minuten lange video van, deze wordt gedeeld op de facebookpagina van LUX. Woensdag 13 mei om 20.30 uur wordt de tweede aflevering van TussenTijd uitgezonden. Uitzending gemist? Dan kan je hem op het Youtube-kanaal van LUX terugkijken, aflevering #1 Angssst is daar nu ook al te vinden.

https://www.facebook.com/LUXNijmegen/