Afbeelding

Expositie ‘Samen naar Verbinding’

Algemeen

NIJMEGEN - Marian van der Heijden en Gerda Wijskamp schilderen allebei op een verschillende manier, maar bewijzen met de expositie ‘Samen naar Verbinding’ dat kunststromen naast elkaar kunnen bestaan en dat er voor elke vorm van kunst waardering mag zijn.

Het abstracte werk van Marian en het felrealistische figuratieve werk van Gerda vullen elkaar goed aan. De expositie is te zien in de Ark van Oost aan Cipresstraat 154 in Nijmegen. De officiële opening is vrijdag 2 oktober om 17.00 uur. Met muziek van de band Botanic. De expo is de hele maand oktober te bezichtigen, dagelijks vrije toegang.

De grote abstracte olieverf- of acryl schilderijen van Marian zijn enorm kleurrijk. Marian schildert vanuit haar gevoel, puur intuïtief en meestal met het paletmes. Ze laat al schilderend haar gedachten en gevoelens de vrije loop en ziet wel wat er gaat ontstaan.

Gerda schildert met olieverf. Voor haar is schilderen een rustgevende ervaring. Ondanks dat haar werk realistisch is heeft ze een duidelijke eigen stijl ontwikkeld en dat is te zien in haar portretten, dieren en landschappen. Haar werk straalt iets uit, op zijn minst plezier in het schilderen zelf.

Ook exposeren? Bel/mail/app Rinus 06-27 885 003 of mail naar r.vanderschans2@gmail.com

Marian van der Heijden.
Afbeelding
Gerda Wijskamp.
Afbeelding
Afbeelding