Prentenboekenfestijn in Bibliotheek De Mariënburg
AlgemeenNijmegen - Het is zondag 21 april (eerste paasdag) om 10.00 uur prentenboekentijd in Bibliotheek De Mariënburg in Nijmegen. Ouders en kinderen kruipen tijdens het Prentenboekenfestijn letterlijk in de wereld van Kikker, bekend van de boeken van Max Velthuijs. Ook zijn er twee kindervoorstellingen over Gonnie & vriendjes en Bang Mannetje.
De wereld van Kikker is een uitnodigende plek waar families op een speelse manier kennismaken met hun creativiteit. Kinderen kunnen koken op de kachel van Kikker, in zijn schrift schrijven of samen met Beer een taart bakken.
In de voorstelling Gonnie & vriendjes ontdekken het vrolijke gansje Gonnie en haar mede-gansjes de wereld. Deze interactieve voorstelling van Kira Kool is geschikt voor kinderen vanaf 2 jaar. Gebaseerd op de boeken van Olivier Dunrea en met liedjes van Ageeth de Haan. De voorstelling duurt van 10.30 tot 11.00 uur.
De voorstelling Bang Mannetje van Joes Boonen is een vrolijke, muzikale voorstelling voor kleuters en duurt van 13.30 tot 13.45 uur. In een intieme sfeer speelt Joes een dag uit het leven van Bang Mannetje, naar het gelijknamige prentenboek van Mathilde Stein en Mies van Hout. Geschikt voor kinderen vanaf vier jaar.
Kaartjes voor het Prentenboekenfestijn zijn verkrijgbaar via www.obgz.nl/agenda-jeugd of bij de balie van de bibliotheek. Bibliotheekleden betalen 6 euro per voorstelling, overige bezoekers 8 euro. Een bezoek aan De wereld van Kikker is gratis. Het programma is van 10.00 tot 14.30 uur.







