Wandeling met de boswachter

Algemeen Kort nieuws

RIJK van NIJMEGEN - Natuurmonumenten verzorgt zaterdag 26 maart een wandeling met de boswachter. Wandelaars kunnen kiezen uit een tocht van 12 km of van 18 km. Het wordt een wandeling over de stuwwal, Heumense schans, Mookerschans, Mookerheide, Zevendal en voor de lange route de Diepen.

Start om 09.30 uur met koffie/thee bij de Barn vlakbij het Jachtslot Mookerheide dat nu nog in de steigers staat. De verzorgde lunch wordt in de werkschuur in het Zevendal genuttigd en terug bij de Barn is er een drankje als afsluiting. Een goede conditie, passende kleding en stevige schoenen zijn wel nodig. Deze activiteit is geen excursie. De nadruk ligt op het al wandelend genieten van de omgeving.

Door het heuvelachtige terrein is de wandeling alleen geschikt voor wandelaars die goed ter been zijn. Deelname kost 14,00/20,00 euro (inclusief eten en drinken). Voor deze activiteit is vooraf inschrijven noodzakelijk! Doe dit via nm.nl/agenda/rijk-van-nijmegen. Per groep kunnen 10 personen deelnemen. Ook kinderen zijn welkom.