‘Films & sterren in het theater’ met René Mioch

Algemeen Kort nieuws

WIJCHEN - Al meer dan 35 jaar is René Mioch ‘Mr. Film’ en ‘Een ster onder de sterren’. Aan de hand van persoonlijke anekdotes geeft hij in ‘Films & sterren in het theater’ een uniek kijkje in de wereld van Glitter & Glamour. 

Woensdag 19 oktober in Theater ‘t Mozaïek in Wijchen. Aanvang 20.15 uur. Entree 20,00 euro. Er zijn nog kaarten te boeken via www.mozaiekwijchen.nl  

Tijdens de voorstelling toont hij bijzondere fragmenten van gesprekken met bijvoorbeeld Bette Davis, Steven Spielberg, Julia Roberts, George Clooney, Meryl Streep, Kristen Stewart, Scarlett Johansson, Johnny Depp, Brad Pitt, Will Smith en vele anderen.

René is heel open ten aanzien van zijn verhouding tot de sterren en gaat met liefde en passie in op vragen uit het publiek en neemt daarbij geen blad voor de mond.