Theatervoorstelling ‘Zij zagen oorlog’
Algemeen Kort nieuwsNIJMEGEN - Ksenia Marasanova speelt zaterdag 18 november in het gebouw van het Apostolisch Genootschap aan de Opaalstraat 4 in Nijmegen haar theatervoorstelling ‘Zij zagen oorlog’. Zij wil hiermee geld inzamelen voor de wederopbouw van Oekraïne. Aanvang 20.00 uur.
In de Nederlandstalige voorstelling beleef je zes korte verhalen over mensen met goede bedoelingen in tijd van oorlog. Ze leven met verantwoordelijkheden, angsten en ambities. Ze nemen beslissingen en moeten dealen met de consequenties.
Marasanova woont al ruim 20 jaar in Nederland, maar werd geboren in Kharkiv in het oosten van de Oekraïne. Ze ontvluchtte op 17-jarige leeftijd de toenmalige USSR om in Nederland haar thuis te vinden. Ticket kosten 18,00 euro. De opbrengst komt ten goede aan de wederopbouw van Oekraïne. Er wordt in het verwoeste Lukashivka - 100 kilometer boven Kiev - een gemeenschapshuis gebouwd. Tickets via www.ksenia.nl







