Afbeelding

Start kaartverkoop Buitenbios C-NIMMA 2024

Algemeen

NIJMEGEN - Buitenbioscoop C-NIMMA keert terug naar de Waalkade in Nijmegen. Van maandag 12 tot en met zondag 18 augustus kunnen filmliefhebbers genieten van een unieke filmervaring op een van de mooiste locaties in Nijmegen. 

Deze zomereditie van de buitenbioscoop wordt elke avond een andere film vertoond waardoor bezoekers een week lang kunnen genieten van een divers filmaanbod met uitzicht op de Waalburg. 

De film-agenda is als volgt:
12 augustus: Pretty Woman
13 augustus: Fight Club
14 augustus: Green Book
15 augustus: The Wolf of Wallstreet
16 augustus: Mr. & Mrs. Smith
17 augustus: Mamma Mia! (middag)
17 augustus: Pirates of the Caribbean The Curse of the Black Pearl (avond)
18 augustus: Bad Boys 2 (middag)
18 augustus: Avatar 2009 (avond)

Naast het filmaanbod vol met Hollywood klassiekers heeft de organisatie voor de tweede editie een aantal aanpassingen gedaan, waaronder extra zitplaatsen en een nieuw filmscherm met Ambilight. Ook is het geluidssysteem onder handen genomen, waardoor de films dit jaar te horen zijn via een nieuwe Dolby Surround installatie.

Tijdens de film kunnen bezoekers zich tegoed doen aan een divers aanbod van snacks en dranken, inclusief alcoholische opties. Tickets vanaf 28 mei 16.00 uur te koop via www.c-youcinemas.nl.

“Na het overweldigende succes van onze eerste editie vorig jaar, hebben we besloten om het groter aan te pakken. Meer zitplaatsen betekent dat meer mensen kunnen genieten van onze prachtige locatie en de topfilms die we hebben geselecteerd”, aldus organisator Rosa van den Groenendaal. “We zijn ervan overtuigd dat de toevoegingen van het Ambilight-scherm en het Dolby Surround systeem de filmervaring naar een hoger niveau tillen op de prachtige Waalkade.”

Tijdens de filmvoorstellingen, kunnen bezoekers zich ook tegoed doen aan een divers aanbod van snacks en dranken, inclusief alcoholische opties. “We hebben ons aanbod uitgebreid om ervoor te zorgen dat er voor ieder wat wils is”, voegt organisator Stan de Waard toe. “Op een zwoele zomeravond met een biertje in je hand, bij ondergaande zon, met uitzicht op de Waalbrug kijken naar je favoriete film, wie wil dat nou niet!?”