Leden Rotaryclub Rijk van Nijmegen sorteren de tassen.
Leden Rotaryclub Rijk van Nijmegen sorteren de tassen. Foto:

Tassen schenken voor het goede doel

Algemeen

NIJMEGEN - Kijk eens in je kast en schenk een tas (of meerdere) aan het goede doel. Zondag 3 november verzorgt Rotaryclub Rijk van Nijmegen, ism Rotaryclubs uit Geldern (D) en Aalst (B), een tassenmarkt en -veiling in de Stevenskerk in Nijmegen. “Met de opbrengst vervullen wij wensen voor mensen in het kader van armoedebestrijding”, aldus de organisatie.

“Alle nog in goede staat verkerende tassen zijn van harte welkom voor deze markt. Wij zijn niet alleen op zoek naar dames- of herentassen maar ook koffers, rugzakken, schooltassen, aktetassen en ga zo maar door. U kunt uw spullen tot eind september inleveren bij onze inzamelpunten.” 

Die inzamelpunten in Nijmegen zijn: Lindenberg Cultuurhuis (Ridderstraat 23 - afgeven bij receptie); Arnold & Siedsma (Oranjesingel 47); Tandartsenpraktijk J. Peijs (Archipelstraat 21) en Hestia (Sint Annastraat 2 op maandag, woensdag en donderdag tussen 09.00-17.00 uur). 

Meer info: www.tassenveiling.online of stuur mail: rotary@tassenveiling.online.