Monica Boschman verzorgt cursus gedichten schrijven

Algemeen Kort nieuws

NIJMEGEN - Dichter en schrijfdocent Monica Boschman verzorgt vanaf woensdag 21 februari tussen de meters bundels van het Poëziecentrum vijf schrijfbijeenkomsten onder het motto ’Een gebaar, in woorden’.

De cursus is een stimulans om anders naar je eigen poëzie te kijken, nieuwe wegen te bewandelen en je gedichten naar een hoger plan te brengen. Aan bod komen beelden, ritme, rijm, witruimte, perspectief en enjambementen. De bijeenkomsten in Poëziecentrum Nederland in Bibliotheek De Mariënburg aan Mariënburg 29 in Nijmegen zijn op 21 februari, 6 maart, 20 maart, 3 april en 17 april, steeds vanaf 14.30 uur. Deelname kost 75,00 euro. Er kunnen zes tot tien mensen deelnemen. Aanmelden via poeziecentrumnederland@gmail.com

“De werkelijkheid laat zich niet vangen in taal. In elke poging raak je iets kwijt, tot je voorbij de taal gaat en de poëzie ontdekt. In gedichten vind je taal om jezelf en de wereld om je heen beter te begrijpen. Of jezelf in die wereld”, aldus Boschman. Zij ziet poëzie als een diepere taal, die vaak vooruitloopt op het begrip. Ze nodigt je uit je in deze taal - voorzichtig of ongebreideld - onder te dompelen en zo een gebaar te maken, in woorden. 

Meer over Monica lees je op www.monicaboschman.nl