
Sinterklaas in Nijmegen welkom geheten
AlgemeenNIJMEGEN - Sint en zijn Pieten hebben zaterdag 16 november voet op Nijmeegse bodem gezet. Burgemeester Bruls heette de Goedheiligman welkom.
Samen met zijn Pieten verblijft Sinterklaas in Het Huis van Sinterklaas: de Sint Nicolaaskapel in het Valkhofkwartier in Nijmegen. En net als andere jaren is de Sint met zijn pieten daar te bezoeken. Hij opent de deuren van zijn huis voor iedereen op 23, 24, 27 en 30 november en 1 en 4 december 2024. Alle dagen open tussen 13.00 en 17.00 uur. Reserveren is niet nodig.
Naast het bezoeken van de Sint en Pieten in het Valkhofpark zijn er ook andere leuke activiteiten te doen. Doe mee aan de speurtocht die je onder andere door het Valkhofkwartier voert! Er zijn chocoladeletters geplakt op de ramen van ‘t Hoogstraatje, de Regenboog, de bibliotheek en de Kinderboekwinkel. De 11 letters die je in totaal tegenkomt vormen een geheim woord. Zeg dit woord tegen Piet en wie weet krijg je wel wat lekkers! Op al deze locaties is bovendien iets lekkers of leuks om te doen.




























































































