
Ugenda 25 jaar: jubileumfeest in Brebl
AlgemeenNIJMEGEN - Uitgaanssite Ugenda bestaat 25 jaar. Dat wordt zaterdag 22 november gevierd in Brebl aan de Waalbandijk 14 in Nijmegen. De deuren staan vanaf 19.30 uur open.
Op het programma onder meer talks met Nijmeegse Dragers van de Stad, pubquiz, dansen, muziek van Feestband Kladderadatsch en DJ Dezzinski en een foto-expositie. Vrij entree.
Het cultuurplatform is in 1999 opgericht als website voor en door Nijmegen waar culturele organisaties hun activiteiten zelf in de agenda kunnen publiceren en een redactie nieuws en achtergronden over cultuur publiceert. De website ging in mei 2000 online
“Onze kracht schuilt al 25 jaar in een mix van eigen journalistieke content over cultuur, een brede en grote cultuuragenda en als cultuurverbinder. Anno 2025 zijn we nog steeds een community van vrijwilligers waar ervaren en nieuwe schrijvers, podcastmakers en fotografen elkaar kunnen inspireren.”
“Samen dragen we zorg voor een breed palet aan informatie over cultuur in en om Nijmegen met een uitgebreide agenda, nieuwsberichten, previews, interviews, recensies, podcasts en columns.”
Dit seizoen is begonnen met de jubileumreeks ‘Dragers van de stad’: 25 artikelen van cultuurmakers en -faciliterenden die terugkijken op 25 jaar cultuur in Nijmegen.
Meer info: ugenda.nl/component/tags/tag/25-jaar-ugenda.
Doneren
Er is de mogelijkheid om tijdens de feestavond te doneren. Als je nu al iets wilt doneren kan dat via website www.ugenda.nl/doneren.














