Harrie Gerritz en Jan Tregot in galerie LangeHezel46

Algemeen Kort nieuws

NIJMEGEN - Zondag 15 oktober opent in LangeHezel46 in Nijmegen de duo-expositie ‘Mijn vlakke land’. Beeldend kunstenaars Harrie Gerritz uit Wijchen en Jan Tregot uit Nijmegen tonen allebei in hun werk hun passie voor bakens in het landschap. Gerritz schildert abstract met essentiële elementen uit het landschap. Hij gebruikt graag primaire kleuren. Tregot vertaalt de cultuur, religie en geschiedenis van het landschap naar vorm en kleur in zijn sculpturen. 

In de expositie ‘Mijn vlakke land’ ontmoeten Tregot en Gerritz elkaar via vorm en kleur. Daarmee verbinden de kunstenaars een stukje historisch erfgoed van LangeHezel46 met het eeuwenoude vlakke land bij de oudste stad van Nederland. Bij de tentoonstelling verschijnt een publicatie. De opening zondag 15 oktober wordt om 15.00 uur verricht door kunsthistoricus dr. Serge Stommels, met een inleiding over het werk van beide kunstenaars. 

LangeHezel46 - Ruimte voor Kunst - is voor deze expositie geopend van 14 oktober t/m 19 november elke zaterdag en zondag van 13.00 tot 17.00 uur. Kunstenaars zijn aanwezig op zondag 15 oktober en 19 november of op afspraak. Voor meer informatie en actuele agenda zie www.langehezel46.nl.