De band Foxlane.
De band Foxlane. Foto:

Afscheidsconcert Foxlane in Doornroosje

Algemeen

NIJMEGEN - “We gaan stoppen met Foxlane. Niet omdat we ruzie hebben of het artistiek niet met elkaar eens zijn, maar simpelweg omdat we andere dingen willen doen met ons (muzikale) leven”, aldus de band. 

“We gaan nog wel één keer spelen! Zaterdag 15 februari droppen we onze debuutplaat (na 9 jaar!) én nemen we afscheid in Doornroosje. De release ‘I’ll Be Your Mirror’ is ons debuutalbum én afscheidsserenade.” Aanvang 19.30 uur

“We zijn Foxlane begonnen als net-nog-tieners met een grote liefde voor indie. Geen van ons had ooit durven dromen dat we van optredens in kleine Nijmeegse kroegjes en demo’s opgenomen in onze eigen ‘schuurstudio’, zouden doorgroeien naar shows op podia als Paradiso, Doornroosje, Melkweg en Tivoli. Andere hoogtepunten waren miljoenen streams op Spotify, het winnen van de publieksprijs van de Grote Prijs van Nederland, een optreden bij DWDD, Popronde 2019 en het openen voor DI-RECT.”

“We kijken met veel liefde en trots terug op onze tijd als band. Dit hoofdstuk sluiten we 15 februari, in ons tiende (!) bestaansjaar, af in Doornroosje in Nijmegen met een groots afscheid in de vorm van onze releaseshow. We hopen iedereen die ons door de jaren heen gesteund heeft daar te zien voor een laatste uitzwaai. Naast de presentatie van het kersverse album is er ook ruimte voor gastoptredens van acts met wie we samen hebben gespeeld.” 

Voor meer informatie: www.foxlaneband.com.

www.doornroosje.nl/event/foxlane-2/